телефон для заказа:(067) 204-22-44, (095) 294-24-24

принимаем звонки круглосуточно

You have no items in your shopping cart...
  • Акции
  • Према Kids ® (Кидс) капли 10 мл DUO з пипеткой


Према Kids ® (Кидс) капли 10 мл DUO з пипеткой

Краткая информация:

Према Kids - по рекомендации врача употребляется в качестве диетической добавки к рациону питания детей с рождения и старше и взрослых как дополнительный источник жизнеспособных молочнокислых бактерий

Цена: 324 грн. Доставка бесплатная (сума заказа от 500 грн).

Средняя цена :
324,00 грн


ИНСТРУКЦИЯ

ХАРАКТЕРИСТИКА:

Lactobacillus rhamnosus GG (LGG®) сприяють розщепленню вуглеводів з утворенням молочної кислоти. Створена ними кисле середовище позитивно впливає на розвиток біфідобактерій, складових 85-95% мікрофлори кишечника організму дитини.
Лакто-і біфідобактерії проявляють симбіоз, компенсуючи метаболізм один одного і сприяють взаємному зростанню. Lactobacillus rhamnosus GG (LGG®) проявляють високу антагоністичну активність щодо широкого спектра патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів, пригнічують розвиток ентеротоксіческімі грамнегативних анаеробів і ентеропатогенних вірусів, перешкоджають їх адгезії до слизової оболонки кишечника, створюють сприятливі умови для розвитку корисної мікрофлори кишечника, підтримують і регулюють діяльність мікрофлори кишечника, сприяють нормалізації мікробіоценозу ШКТ; підвищують неспецифічну резистентність організму, виявляють імуномодулюючі властивості: підсилюють специфічний lgA-відповідь і знижують вироблення цитокінів, пов'язаних з алергічним запаленням; синтезують амінокислоти, пантотенову кислоту, вітаміни К і групи В; сприяють всмоктуванню заліза, кальцію, вітаміну D.
Не є лікарським засобом.

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВЖИВАННЯ:

за рекомендацією лікаря вживається в якості дієтичної добавки до раціону харчування дітей з народження і старше і дорослих як додаткове джерело життєздатних молочнокислих бактерій Lactobacillus rhamnosus GG (LGG®) з метою нормалізації мікрофлори кишечника і поліпшення його функціонального стану, поліпшення травлення і загальної опірності організму, попередження дисбіозу і антибіотико діареї під час або після прийому антибіотиків, харчової алергії.
Перед використанням Према Кідс добре збовтати! Вживати по рекомендації лікаря у дітей з народження і старше і дорослим по 10 крапель на добу незалежно від прийому їжі, розчиняючи в грудному молоці або теплій питній воді, також можна додавати в продукти дитячого харчування.
Не додавати до гарячого! Не змінює смак напоїв та їжі. Неприпустимо використання води з колодязів та каптажних джерел. Термін вживання - 1 міс або за рекомендацією лікаря. Перед застосуванням Према Кідс рекомендується проконсультуватися в лікарем.

Протипоказання:

підвищена чутливість до компонентів продукту.

Особливості застосування Према Кідс

для максимальної ефективності інтервал між прийомом дієтичної добавки та антибіотиків має складати 3 ч.

Зберігати

при температурі не вище 25 ° C у захищеному від світла місці. Після відкриття пляшки зберігати при температурі не вище 25 ° C не більш 1 міс. Під час зберігання допускається наявність осаду, але це не впливає на активність продукту.

Используйте пробелы для отделения меток. Используйте одинарные кавычки (') для фраз.

Напишите, пожалуйста, больше об этом препарате!

Спасибо! Ваш отзыв поможет узнать больше о товаре: Према Kids ® (Кидс) капли 10 мл DUO з пипеткой

Как вы оцениваете этот товар? *

  1 звезда 2 звезды 3 звезды 4 звезды 5 звёзд
Цена
Общая оценка
Качество