телефон для заказа:(067) 204-22-44, (095) 294-24-24

принимаем звонки круглосуточно

You have no items in your shopping cart...
  • Акции
  • МОНКАСТА® таблетки, покрытые пленочной оболочкой, по 10 мг № 56 (7х8) в блистерах


МОНКАСТА® таблетки, покрытые пленочной оболочкой, по 10 мг № 56 (7х8) в блистерах

Краткая информация:

МОНКАСТА® таблетки, покрытые пленочной оболочкой

Цена: 45.63 грн. Доставка бесплатная (сума заказа от 500 грн).

Средняя цена :
45,63 грн

МОНКАСТА® таблетки, покрытые  пленочной  оболочкой, по 10 мг № 56 (7х8) в  блистерахИНСТРУКЦИЯ

МОНКАСТА® таблетки жев. по 4 мг №14 (7х2)

МОНКАСТА® таблетки жев. по 4 мг №28 (7х4)

МОНКАСТА® таблетки жев. по 4 мг №56 (7х8)

Фармакологічні властивості

Фармакокінетика

всмоктування

Монтелукаст швидко і майже повністю всасиваетсяпрі пероральному прийомі. У дорослих при прийомі натщесерце таблеток вкритих оболонкою

10 мг середня пікова концентрація в плазмі (Cmax) досягається через три часа.Біодоступность при прийомі всередину становить 64%. Прийом звичайної їжі не впливає набіодоступность і Cmax. Таблетки покритиепленочной оболонкою 10 мг, ефективні ібезопасни незалежно від часу пріемапіщі.

розподіл

Монтелукаст більш ніж на 99% зв'язується сбелкамі плазми. Стійкий обсяг розподілу монтелукаста становить приблизно 8-11 літрів. Мінімальні кількості поникают через гематоенцефалічний бар'єр. Концентрація препарату в інших тканинах через 24 години після прийому мінімальна.

Биотрансформация.

Монтелукаст інтенсивно метаболізується. Прііспользованіі терапевтичних доз концентрація метаболітів монтелукаста вплазме в рівноважному стані не визначається ні у дорослих, ні у дітей. При дослідженні in vitro, доведено, що цитохроми P450 і 3A4, 2С9 включаються в метаболізм монтелукаста. Терапевтична концентрація монтелукаста вплазме крові не інгібує цітохромиP450, 3A4, 1A2, 2A6, 2C19 або 2D6.

виведення

Плазмовий кліренс монтелукасту становить всередньому 0,75 мл / сек

  (45 мл / хв) у здорової дорослої. 86% препарату виводиться протягом 5 днів через фекальні маси, менш 0.2% - змочити. Монтелукаст і його метаболіти майже повністю виводяться через жовч.

Середній період напіврозпаду монтелукаста варіює від 2.7 до 5.5 часов.Фармакокінетіка монтелукаста майже лінійна в дозі 50 мг, прийнятої перорально. При одноразовому прийомі дозування 10 мг монтелукаста спостерігається лише незначна акумуляція препарату в плазмі (пріблізітельно14%).

Пацієнти з нирковою або печеночнойнедостаточностью.
Немає необхідності підбирати дозу. Клінічних даних для пацієнтів

з серйозною печінковою (Сhild Рugh> 9) недостатністю немає.

Фармакодинамика

Цістеіновие лейкотрієни (LTC4, LTD4, LTF4) є сильними запальними ейкозаноїдами, що вивільняються ізразлічних клітин, включаючи гладкі клітини і еозинофіли. Це важливий проастма-тичний медіатор, який зв'язується з рецепторами цистеїнових лейкотрієнів (CysLT). CysLTрецептори типу -1 (CysLT1) знаходяться вдихательних шляхах людини (у тому числі, в клітинах гладкої мускулатури дихальних шляхів і дихальних путяхмакрофагов) та інших провоспалітельнихклетках (у тому числі еозинофілів і деяких мієлоїдних стовбурових клітинах). CysLT співвідносять з патофізіологією астми іаллергіческіх ринітів. При астмі, ефекти лейкотрієнів включають безліч реакцій дихальних шляхів, включаючи бронхоспазм, секрецію слизу, проникність судин і поповнення еозинофілів. При алергічних ринітах CysLT вивільняються з слизової оболочкіноса під впливом алергену як наранніх, так і пізніх фазах гіперчутливості \ алергічних реакцій ссімптомамі алергії-чеського риніту. Интраназальное вплив на CyLTs показало збільшен-ня опору дихальних шляхів носа і симптоми закладеності носа.

Монкаста® - високо активне при пероральному застосуванні лекарственноесредство з протизапальними властивостями, яке значно улучшаетпоказателі астматичного запалення. Біохімічні та фармакологічні тести показали, що монтелукаст связанс високим ступенем спорідненості та селективності до рецепторів CyLT1 (болеепредпочтітельней, порівняно з іншими фармакологічно важливими рецепторами дихальних шляхів, такими як простаноїди, холинергические або бета-адренорецептори).

Монкаста® - - сильний інгібітор физиологическихвоздействий LTC4, LTD4 і LTF4 на CyLT1рецептори без усякої реакціісопротівленія.

У пацієнтів-астматиків Монкаста® викликає сильне інгібування рецепторовцистеинлейкотриенов в дихальних шляхах, тим самим виявляючи здатність пригнічувати бронхоспазм, викликаний вдиханням LTD4. Монкаста® в дозі 5 мгвизивают блокаду LTD4, що підсилюють бронхоконстрикцию. Монкаста® викликає бронходилатацию протягом 2 часовпрі пероральному прийомі.

Монкаста® ефективна як у дорослих, так іде для профілактики та леченіяхроніческой астми, включаючи захист отсімптомов як у денний, так і в нічний час; Монкаста® ефективна для лікування аспірин-чутливих астматичних паціентовс метою попередження бронхоспазму, пов'язаного із зусиллями при фізичної активності. Монкаста® ефективна як водіночку, так і в комбінації з іншими препаратами, застосовуваними при лікуванні хронічної астми.

  Монкаста®і інгаляційні кортикостероїди можуть бути використані одночасно дляаддітівного ефекту, або для сніженіядози кортикостероїдів в період спостереження клінічної стабільності.

Монкаста® також значно покращує утреннююFEV1 (обсяг форсованого видиху за 1 секунду), і знижує використання бета-агоністів «необхідності». Лікувальний ефект досягається після першої дози зберігається постійним протягом дня при лікуванні протягом 6 місяців.

Ефекти у пацієнтів, прінімавшіходновременно кортикостероїди.

Монкаста® надає адіттівное дію на інгаляційні кортикостероїди, що дозволяє використовувати останні в менших дозуваннях (не припиняючи їх використання) при іходновременном прийомі, приблизно на 47%.

Дії на фізичну активність, усілівающуюбронхоспазм.

Монкаста® в щоденній дозі 10 мг, надає захисний ефект при фізіческойнагрузке, сприяє бронхоспазму, у дорослих від 15 років і старше. Монкаста® значно купірує тривалість і широту падіння FEV1 протягом 60 хв після фізичного навантаження, максимальний відсоток паденіяFEV1после навантаження. Захисний ефект спостерігається протягом всього періоду леченіяпрі відсутності звикання, після двох щоденних доз.

Ефекти посилення і збудження пріступовастми.

Монкаста® інгібує як ранні, так іпоздніе фази бронхоспазма внаслідок реакції антигену. Монтелукаст значно знижує еозинофіли периферичної крові і в слині, щопризводить до клінічного поліпшення кінцевих показників астми.

Сезонний алергічний риніт

Доведено ефективність Монкасти® при прийняті дози 10 мг при лікуванні сезонного алергічного риніту: статистично значне поліпшення начальнихпоказателей денних симптомів і їх індивідуальних компонентів (заложенностьноса, ринорея, свербіж у носі і чхання), а також нічних симптомів і їх індівідуальнихкомпонентов (закладеність носа при прокидання вранці, складності при засипанні, прокидання серед ночі), об'єднаних симптомів (симптоми денні і нічні) незалежно від часу доби.

  Монкаста® забезпечує середнє зниження еозинофілів до13% протягом всього періоду лікування.

Використання Монкасти® в дозах, превишающіх10 мг в день не супроводжується підвищенням ефективності препарату.

 

Показання до застосування

  - Профилактикаи лікування хронічної бронхіальної астмиу дорослих і

    детейстарше 15 років

  -купірованіе денних і нічних симптомів сезонного алергічного

    риніту у дорослих і дітей старше 15 років

 

Спосіб застосування та дози

Таблетки Монкаста®прінімают один раз в день.

Для лікування астми Таблетки Монкаста® необхідно прініматьвечером.

Для лікування сезонного алергічного риніту времяпріема Монкасти® може бути визначено індивідуально, за бажанням пацієнта.

Для лікування бронхіальну астму та алергічного риніту необхідно приймати одну таблетку Монкасти®одін раз на добу ввечері.

Таблетки жувальні 4 мг і 5 мг потрібно прожувати і проковтнути.

Дорослі і діти старше 15 років

При астмі та / або сезонному алергічному риніті приймають 1 таблетку вкриту пленочнойоболочкой 10 мг на день. Нетнеобходімості корекції дози у даної вікової групи.

загальні рекомендації

Терапевтичний ефект препарату Монкаста® пріконтроле параметрів астми досягається протягом першого дня. Препарат можна приймати с- або без їжі. Пацієнтам слід продовжувати прийом препарату Монкаста® як впериод ремісії, так і при загостренні.

Для літніх пацієнтів, пацієнтів з почечнойнедостаточності, а також пацієнтам з легкими або середньотяжкими нарушеніяміфункціі печінки, а також залежно від статі спеціального підбору дози нетреба

Лікування препаратом Монкаста® у взаємозв'язку сдругой видом лікування астми

Монкаста® може бути додатковим лікуванням Куже існуючому.

Зниження дози препарату супутнього лікування
Бронходилататори. Монкаста® може бути додатковим засобом до существующемусопутствующему лікуванню хворих, які приймають бронходилататори і не імеющіхадекватного ефекту.

При досягненні клініческогоеффекта (після першої дози) дозубронходілататора можна знижувати.

інгаляційні кортикостероїди

Терапія препаратом Монкаста® забезпечує дополнітельнийлечебний ефект у пацієнтів, що приймають інгаляційні кортікостероіди.Такім чином, дозу кортікостероідовможно знижувати. Але знижувати необхідно поступово, під медичним контролем. У деяких пацієнтів игаляционныекортикостероиды можна отменітьполностью, але заміна на Монкасту® не повинна проводитися різко.

 

побічні дії

часто

- Головний біль

- спрага

Дуже рідко і не відомо (не може битьоценена за доступною базі даних):

- мидриаз

- судоми

- Нудота, блювота, диспепсія, діарея

- Артралгія, міалгії, в тому числі мишечниеспазми
- Підвищена кровоточивість, синці
  - набряки

- Реакції гіперчутливості (включаяанафілактіческій

   шок, набряк Квінке, свербіж, висипання, кропив'янка, і дуже рідко -

   печеночнаяеозінофільная інфільтрація)
- Кошмар і галюцинації, дратівливість, сонливість,

   безсоння, збудження, включаючи агрессівноеповеденіе,

   неспокій.
Якщо виникають важкі небажані ефекти, лікування повинно бути припинено.

 

протипоказання

- Підвищена чутливість до монтелукастуілі будь-якого іншого

   компонентупрепарата

 

лікарські взаємодії

Монкаста® може прийматися одночасно сдругими препаратами, обичноіспользуемимі для профілактики та лікування хронічної астми і аллергіческогорініта.

Монкаста® не чинить клінічно значущого впливу нафармакокінетіку таких препаратів: теофілін, преднізон, преднізолон, пероральні контрацептиви (етинілестрадіол, естрадіол / норетиндрон 35 \ 1), терфенадину, дигоксину і варфарину.
При одночасному застосуванні з фенобарбіталом площа під кривою кривою «концентрація - час» (AUC) для монтелукасту знижується приблизно на 40%.

 

особливі вказівки

Ефективність препарату Монкаста® для леченіяобостреній астми (при приступах) не була встановлена. Таким чином, не следуетполагаться на таблетки Монкаста® для лікування гострих нападів астми. Паціентамнеобходімо рекомендувати іметьсоответствующіе доступні ліки для зняття нападів.

При цьому доза супутніх ингаляционныхкортикостероидов може бути знижена поступово, під наглядом лікаря, але пріемпрепарата Монкаста® не повинен припинятися різко.

Скорочення загальної дози кортикостероїдів у пацієнтів, що приймають антагоністи рецепторів лейкотрієнів, застосовувалася в рідкісних випадках при настанні одного або більше з следующіхдействій: еозинофілія, васкулітная висип, погіршення легеневих симптомів, серцево-судинні ускладнення, та / або невропатії, іноді при синдромі Churg-Strauss, системному еозинофільному васкулите. Хотяпрічінно-наслідкового зв'язку з рецепторами лейкотрієнів не було встановлено, обережність і відповідний контроль клінічних показателейрекомендовани при скороченні сістемнихкортікостероідов у пацієнтів, що приймають

монтелукаст.Listen

 

Спеціальна інформація про деякі інгредієнти.

Монкаста® містить лактозу, паціентамс уродженою непереносимістю галактози, дефіцитом Lapp лактази або синдромом мальабсорбції глюкози / галактози не можна застосовувати даннийпрепарат.

Вагітність і період лактації

Препарат Монкаста® не вивчалось у вагітних жінок. Його можна приймати тільки в разі крайнейнеобходімості.

Чи виділяється монтелукаст з грудним молокомнеізвестно. Слід застосовувати состорожностью у годуючих жінок.

Особливості впливу лікарського засобу наспособность керувати транспортним засобом або потенційно опаснимімеханізмамі

Немає жодних доказів того, що Монкаста® впливає на здатність керувати транспортнимісредствамі і агрегатами.

 

 

Передозування

Симптоми: спрага, сонливість, мідріаз, гіперкінези та біль у животі.

Лікування: Симптоматичне. Невідомо, діалізується Чи монтелукст перитониальной діалізом або гемодіалізом.

 

Форма випуску і упаковка

Таблетки вкриті плівковою оболонкою 10 мг

По 7 або 14 таблеток поміщають в контурну ячейковуюупаковку з плівки OPA / Al / PVC і фольги алюмінієвої. По 2 (блістер по 14 таблеток) або 4 (блістер по 7 таблеток) блістерів разом з інструкцією по застосуванню на государственномі російською мовами поміщають в пачку з картону

 

умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 30 ° С.

Зберігати в недоступному для дітей місці!

 

термін зберігання

2 роки.

Не застосовувати після закінчення терміну зберігання

 

Умови відпустки з аптек

за рецептом

 

 

Виробник

КРКА, д.д. Ново место, Словенія

Используйте пробелы для отделения меток. Используйте одинарные кавычки (') для фраз.

Напишите, пожалуйста, больше об этом препарате!

Спасибо! Ваш отзыв поможет узнать больше о товаре: МОНКАСТА® таблетки, покрытые пленочной оболочкой, по 10 мг № 56 (7х8) в блистерах

Как вы оцениваете этот товар? *

  1 звезда 2 звезды 3 звезды 4 звезды 5 звёзд
Общая оценка
Качество
Цена