телефон для заказа:(067) 204-22-44, (095) 294-24-24

принимаем звонки круглосуточно

You have no items in your shopping cart...
  • Акции
  • ЛУНИЗОЛ- САНОВЕЛЬ капсулы по 150 мг № 1 (1х1), в блистерах


ЛУНИЗОЛ- САНОВЕЛЬ капсулы по 150 мг № 1 (1х1), в блистерах

Краткая информация:

ЛУНИЗОЛ- САНОВЕЛЬ капсулы по 150 мг
Показання до застосування

- Гострий і рецидивуючий вагінальний кандидоз

- Дерматофітія стоп

- Дерматомікоз паховий

- Дерматофітія тулуба

- Кандидоз шкіри, включаючи дерматомікози і оніхомікози

Цена: 13.55 грн. Доставка бесплатная (сума заказа от 500 грн).

Средняя цена :
13,55 грн

ЛУНИЗОЛ- САНОВЕЛЬ  капсулы по 150 мг №  1 (1х1), в  блистерахИНСТРУКЦИЯ

ЛУНИЗОЛ- САНОВЕЛЬ капсулы по 150 мг № 1 (1х1), № 2 (2х1) в блистерах

ЛУНІЗОЛ - сановель

 

Міжнародна непатентована назва

флуконазол

 

Лікарська форма

Капсули 150 мг

 

склад

Одна капсула містить

діюча речовина - флуконазол 150 мг,

допоміжні речовини: лактоза, крохмаль, кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат, натрію лаурилсульфат,

склад капсули: титану діоксид Е171, желатин.

 опис

Білі, матові тверді желатинові капсули, що містять однорідний порошок білого кольору.

 

 

 

 Фармакотерапевтична група

Протигрибкові препарати для системного застосування.

Триазолу похідні.

Код АТС J02AC01

 Фармакологічні властивості

Фармакокінетика

Всмоктування: після прийому всередину ЛУНІЗОЛ-сановель діюча речовина добре всмоктується, біодоступність препарату становить більше 90%. Сmах (максимальна концентрація в плазмі) досягається через 0.5 - 1.5 ч після прийому флуконазолу натщесерце. Рівноважні концентрації досягаються після 4 - 5 днів і становлять 2.37 мг / л.

Розподіл: флуконазол добре проникає в усі рідини організму. Рівні препарату у слині, мокротинні, перитонеальній рідині, тканинах піхви, нігтях і везикулярних рідинах подібні з концентраціями його в плазмі. У хворих з грибковим менінгітом рівні флуконазолу в спинномозковій рідині становлять близько 80% від рівнів його в плазмі.

Уявний об'єм розподілу (0.6 - 0.7 л / кг) наближається до загального вмісту води в організмі. Зв'язування з білками низьке (12%). Тривалий період напіввиведення (близько 30 год) дозволяє приймати флуконазол одноразово при вагінальному кандидозі.

Виведення: флуконазол виводиться, в основному, нирками; приблизно 80% прийнятої дози виявляють у сечі в незмінному вигляді.

Фармакодинамика

Флуконазол - представник класу біс-тріазольних протигрибкових засобів, є потужним селективним інгібітором грибкових ферментів, необхідних для синтезу ергостеролу в клітинах грибків.

 Показання до застосування

- Гострий і рецидивуючий вагінальний кандидоз

- Дерматофітія стоп

- Дерматомікоз паховий

- Дерматофітія тулуба

- Кандидоз шкіри, включаючи дерматомікози і оніхомікози

 

Спосіб застосування та дози

Лікування можна почати до результатів лабораторних аналізів, після того, як вони будуть ясні, слід продовжити лікування відповідно цим аналізам.

Вагінальний кандидоз: рекомендована доза становить 150 мг одноразово.

Дерматофітія стоп, дерматомікоз паховий, дерматофітія тулуба і кандидозні інфекції, включаючи інфекції шкіри - рекомендована доза становить 150 мг (1 капсула). Тривалість лікування становить 2 і 4 тижні. При лікуванні дерматофітії стоп курс триває 6 тижнів. При лікуванні оніхомікозу рекомендована доза становить 150 мг 1 раз / нед. Лікування слід продовжувати до заміщення інфікованого нігтя. Для повторного росту нігтів на пальцях рук і стоп в нормі потрібно 3 - 6 місяців та 6 - 12 місяців відповідно. Швидкість росту може варіювати в широких межах у різних людей, а також залежно від віку.

 

побічні дії

Часто> 1/100 - <1/10

- Головний біль

- Нудота, блювота, болі в животі, діарея

- Шкірні висипання

- Підвищення активності печінкових ферментів (АЛТ, АСТ, лужної фосфатази)

Не часто> 1/1000 - <1/100

- Анемія, еозинофілія

- Порушення смаку, запаморочення, зниження чутливості, сонливість, судоми, тремор

- Сухість у роті, порушення травлення, здуття живота, запори

- Холестаз, функціональні порушення печінки, жовтяниця, гепатит

- Шкірний свербіж, гіпергідроз

- М'язові болі

- Втома, порушення самопочуття, слабкість, підвищення температури

- Підвищення рівня білірубіну

Рідко> 1/10000 - <1/1000

- Анафилактическая реакція, ексфоліативний дерматит, синдром Стівенса-Джонсона

- анорексія

- безсоння

У ВІЛ-інфікованих хворих побічні ефекти зустрічаються частіше (21%), ніж у інших хворих (13%), однак, характер побічних ефектів схожий.

постмаркетингові дослідження

- Реакції гіперчутливості (набряк Квінке, токсичний епідермальний некроліз)

- Лейкопенія (нейтропенія та агранулоцитоз), тромбоцитопенія

- Гіперхолестеринемія, гіпертригліцеридемія, гіпокаліємія

- Гепатит, лікарське ураження печінки

- алопеція

 

протипоказання

- Підвищена чутливість до флуконазолу або іншим азольних речовинам, близьких до нього за хімічною структурою

- Одночасний прийом з терфенадином, цисапридом, астемізолом

- Одночасний прийом з препаратами, що подовжують інтервал QT (пімозид, хінідин)

- Важкі захворювання серця

- Вагітність і період лактації

- Дитячий і підлітковий вік до 18 років

- Спадкова непереносимість глюкози, лактози, галактози, синдром мальабсорбції

 

лікарські взаємодії

Лікарська взаємодія при одноразовому прийомі не спостерігається.

ЛУНІЗОЛ-сановель протипоказано застосовувати спільно з наступними препаратами:

Цисаприд через можливе порушення діяльності серцево-судинної системи, включаючи напади «torsade de pointes». Особам, які отримали ЛУНІЗОЛ-сановель застосовувати цісапрід можна.

Терфенадин (при застосуванні доз ЛУНІЗОЛ-сановель більше 400 мг; субстрат ферменту CYP 3A4). При спільному застосуванні терфенадину і похідних триазолов відзначалися тяжкі порушення ритму, які супроводжувалися подовженням інтервалу QT, через збільшення концентрації терфенадину в плазмі крові. При спільному застосуванні терфенадину з ЛУНІЗОЛ-сановель в дозі нижче 400 мг, необхідно строго спостерігати за хворим.

Астемизол (субстрат ферменту CYP 3A4). Передозування астемізолом супроводжується подовженням інтервалу QT, з важкими серцевими аритміями, включаючи напади «torsade de pointes» або зупинкою серця.

Вплив інших лікарських препаратів на ЛУНІЗОЛ-сановель

Одночасне застосування гідрохлоротіазиду та ЛУНІЗОЛ-сановель підвищує концентрацію ЛУНІЗОЛ-сановель в плазмі на 40%. Ефект цього збільшення не вимагає змін дозування ЛУНІЗОЛ-сановель у пацієнтів, які отримують супутні діуретики.

Одночасне застосування ЛУНІЗОЛ-сановель і рифампіцину призводить до 25% зниження AUC (площа під кривою концентрація-час) і до 20% зниження періоду напіввиведення ЛУНІЗОЛ-сановель. У хворих, які отримують супутню терапію рифампіцином, необхідне збільшення дози ЛУНІЗОЛ-сановель.

Дія ЛУНІЗОЛ-сановель на метаболізм інших препаратів

ЛУНІЗОЛ-сановель є потужним інгібітором ізоферменту цитохрому P450 (CYP) 2C9 і помірним інгібітором ферменту CYP3A4. Крім взаємодій, зазначених нижче, існує ризик підвищення плазмових концентрацій інших сполук, що метаболізуються ферментами CYP2C9 і CYP3A4 при одночасному застосуванні з ЛУНІЗОЛ-сановель. Тому, слід проявляти обережність при використанні цих комбінацій, а за хворими необхідний ретельний контроль. Фермент-інгібірує, ЛУНІЗОЛ-сановель зберігається 4-5 днів після припинення лікування ЛУНІЗОЛ-сановель через тривалого періоду напіввиведення.

При одночасній терапії альфентанілу з ЛУНІЗОЛ-сановель спостерігається зниження кліренсу та об'єму розподілу, а також подовження T½ (періоду напіввиведення) альфентанілу. Можливим механізмом дії є інгібування ЛУНІЗОЛ-сановель ферменту CYP3A4. Може знадобитися корекція дози альфентанілу.

ЛУНІЗОЛ-сановель підсилює дію амітриптиліну та нортриптиліну. 5-нортриптилин та / або S-амітриптилін можуть бути виміряні на початку комбінованої терапії та через тиждень. Якщо необхідно, дози амітриптиліну / нортриптиліну повинні бути скоректовані.

При одночасному застосуванні з мідазоламом, ЛУНІЗОЛ-сановель призводить до істотного збільшення концентрації мідазоламу і психомоторним ефектам. Цей вплив на мидазолам більш виражено після перорального прийому ЛУНІЗОЛ-сановель, ніж після внутрішньовенного введення. Якщо хворим, які отримують ЛУНІЗОЛ-сановель, потрібно супутня терапія бензодіазепінами, необхідне зниження дози бензодіазепінів, а хворих необхідно ретельно спостерігати.

ЛУНІЗОЛ-сановель підвищує AUC тріазоламу (одноразова доза) приблизно на 50%, Cmax на 20-32% і t½ на 25-50%, через інгібування метаболізму триазолама. Може знадобитися корекція дози триазолама.
Деякі блокатори кальцієвих каналів, похідні дигидропиридинов (ніфедипін, ізрапідін, нікардипін, амлодипін та фелодипін) метаболізуються ферментом CYP 3A4. У науковій літературі повідомляли про периферичних набряках, і збільшенні концентрації антагоністів кальцію при спільному застосуванні ітраконазолу з фелодипіном, ізрапідіном або з ніфедипіном. Ця взаємодія може спостерігатися також, при застосуванні ЛУНІЗОЛ-сановель з антагоністами кальцію.

Під час супутньої терапії ЛУНІЗОЛ-сановель (200 мг на добу) з целекоксибом (200 мг), Cmax і AUC целекоксибу збільшилися на 68% і 134%, відповідно. Може знадобитися половина дози целекоксибу в поєднанні з ЛУНІЗОЛ-сановель.

У хворих, після трансплантації кісткового мозку, прийом 100 мг ЛУНІЗОЛ-сановель не впливав значно на концентрацію циклоспорину в плазмі крові. У хворих після пересадки нирок 200 мг ЛУНІЗОЛ-сановель збільшували концентрацію цікоспоріна в плазмі крові. Тому при спільному застосуванні препарату і циклоспорину доцільно періодично контролювати рівень циклоспорину в плазмі крові.

Спільне застосування диданозину і ЛУНІЗОЛ-сановель не впливало на фармакокінетику або на ефективність диданозину. Незважаючи на це доцільно регулярно контролювати ефективність ЛУНІЗОЛ-сановель. Бажано провести курс терапії ЛУНІЗОЛ-сановель до застосування диданозину.

Препарати, що блокують фермент CYP 3A4, можуть привести до блокування розщеплення галофантрина.

При спільному застосуванні препарату з інгібіторами ГМГ-КоА-редуктази, що метаболізуються ферментом CYP 3A4 (наприклад симвастатин, аторвастатин) або ферментом CYP 2C9 (флувастатин) збільшується ризик міопатії. У зв'язку з взаємодією флувастатина і ЛУНІЗОЛ-сановель площа під кривою концентрації-часу флувастатина може збільшуватися на 200%. Необхідно обережно застосовувати спільно препарат і інгібітори ГМГ-КоА-редуктази. В цьому випадку пропонується знизити дозу інгібітору ГМГ-КоА-редуктази. Необхідно спостерігати за хворими для виявлення ознак міопатії або гострого некрозу скелетних м'язів (рабдоміоліз) і регулярно контролювати рівень креатинкінази в плазмі крові. Курс терапії інгібітором ГМГ-КоА-редуктази треба перервати, якщо рівень креатинкінази значно збільшується або відзначаються ознаки міопатії або рабдоміолізу.

При одночасному застосуванні з пероральними антикоагулянтами, похідними кумарину може збільшуватися протромбіновий час (12%), тому необхідно регулярно контролювати протромбіновий час. За спостереженнями можуть відзначатися ускладнення у вигляді кровотеч (гематоми, кровотеча з носа, шлунково-кишкові кровотечі, гематурія, мелена).

ЛУНІЗОЛ-сановель гальмує перетворення лозартану в активний метаболіт, який великою мірою відповідає за антагонізм рецептора ангіотензину II. При спільному застосуванні лозартану з ЛУНІЗОЛ-сановель, концентрація лозартану збільшується, знижується концентрація активного метаболіту. Тому при спільному застосуванні цих препаратів, необхідно спостерігати за хворими і регулярно контролювати артеріальний тиск.

ЛУНІЗОЛ-сановель не чинив істотного впливу на рівень діючих речовин пероральних комбінованих контрацептивних засобів. Прийом 200 мг препарату збільшували площу під кривою концентрації-часу (AUC) етинілестрадіолу і левоноргестрелу на 40 і 24%, відповідно. На підставі цих досліджень, повторні дози ЛУНІЗОЛ-сановель не впливають на дію пероральних контрацептивних засобів.

При спільному введенні внутрішньовенно 200 мг ЛУНІЗОЛ-сановель і 250 мг фенітоїну відзначали збільшення площі під кривою концентрації-часу фенітоїну на 75%, а максимальну концентрацію на 128%. При необхідності спільного застосування цих препаратів рівень фенітоїну треба регулярно контролювати і дозу фенітоїну треба знижувати щоб уникнути передозування фенітоїну.

Хворі, що знаходяться на тривалому лікуванні ЛУНІЗОЛ-сановель і преднизоном повинні контролюватися на розвиток недостатності кори надниркових залоз після відміни прийому ЛУНІЗОЛ-сановель

При спільному застосуванні ЛУНІЗОЛ-сановель і рифабутину концентрація рифабутину збільшується. У хворих, які отримували спільно рифабутин і ЛУНІЗОЛ-сановель, відзначали увеїт, тому таких хворих необхідно постійно спостерігати.

При спільному застосуванні ЛУНІЗОЛ-сановель і похідних сульфонілсечовини (хлорпропамід, глібенкламід, глипизид і толбутамід) у здорових добровольців відзначали збільшення часу напіввиведення. Ці препарати можна застосовувати спільно, але треба враховувати можливість розвитку гіпоглікемії.

ЛУНІЗОЛ-сановель може підвищити сироваткові концентрації такролімусу при пероральному прийомі до 5 разів за рахунок інгібування метаболізму такролімусу в кишечнику за допомогою CYP3A4. Не було виявлено жодних істотних фармакокінетичних змін при внутрішньовенному введенні такролімусу. Збільшення рівня такролімусу було пов'язано з нефротоксичностью. Дозування перорального такролімусу повинна бути знижена залежно від концентрації препарату.

В плацебо-контрольованих випробуваннях спільної дії прийом 200 мг ЛУНІЗОЛ-сановель на добу протягом 14 днів знизив кліренс теофіліну на 18%. Тому застосування великих доз теофіліну спільно з ЛУНІЗОЛ-сановель вимагає спостереження за хворими, а при появі ознак передозування або токсичності теофіліну, дозу теофіліну знижують.

ЛУНІЗОЛ-сановель перешкоджає метаболізму триметрексату, що призводить до збільшення концентрації триметрексату в плазмі крові. У разі необхідності сумісного застосування цих препаратів рівень триметрексату необхідно регулярно контролювати і обстежити хворого на ознаки токсичності триметрексату.

У двох фармакокінетичних випробуваннях при спільному застосуванні з зидовудином відзначали збільшення площі під кривою концентрації-часу зидовудина на 20 і 74%. Тому рекомендується контролювати уровнь зидовудина в плазмі крові і міняти його дозування.

фармакодинамічна взаємодія

В окремих випадках відзначали, що ЛУНІЗОЛ-сановель може викликати подовження інтервалу QT, викликаючи важкі аритмії серця. Тому хворим, які приймають препарати, що подовжують інтервал QT, не можна приймати ЛУНІЗОЛ-сановель.

За даними досліджень in vitro і in vivo на тварин спостерігається антагонізм між азолами і амфотерицином Б, але клінічне значення цього невідоме.

На всмоктування ЛУНІЗОЛ-сановель не впливали ні прийом їжі, ні циметидин, ні антацидні засоби і ні опромінення всього тіла у пацієнтів перед пересадкою кісткового мозку.


особливі вказівки

У рідкісних випадках застосування ЛУНІЗОЛ-сановель супроводжувалося токсичними змінами печінки, у тому числі з летальним результатом, головним чином у хворих з супутніми захворюваннями. Гепатотоксична дія ЛУНІЗОЛ-сановель зазвичай було оборотною, ознаки її зникали після припинення терапії. Хворих, у яких під час лікування ЛУНІЗОЛ-сановель порушуються показники функції печінки, необхідно спостерігати з метою виявлення ознак ураження печінки. При появі клінічних ознак або симптомів ураження печінки, які можуть бути пов'язані із застосуванням ЛУНІЗОЛ-сановель, препарат слід відмінити.

ЛУНІЗОЛ-сановель в рідкісних випадках може викликати анафілактичні реакції.

Під час лікування ЛУНІЗОЛ-сановель у хворих в рідкісних випадках розвивалися ексфоліативні шкірні реакції, такі як синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз. Хворі на СНІД більш схильні до розвитку тяжких шкірних реакцій при застосуванні багатьох препаратів. При появі у хворого під час лікування поверхневої грибкової інфекції висипки, яку можна пов'язати з застосуванням ЛУНІЗОЛ-сановель, препарат слід відмінити. При появі висипу у хворих з інвазивними / системними грибковими інфекціями їх слід ретельно спостерігати і відмінити ЛУНІЗОЛ-сановель при появі бульозних уражень або многоформной еритеми.

ЛУНІЗОЛ-сановель може викликати збільшення інтервалу QT на ЕКГ. При застосуванні ЛУНІЗОЛ-сановель збільшення інтервалу QT і мерехтіння / тріпотіння шлуночків відзначали дуже рідко у хворих з множинними факторами ризику, такими як органічні захворювання серця, порушення електролітного балансу і сприяє розвитку подібних порушень супутня терапія. Тому таким пацієнтам з потенційно проаритмичними станами застосовувати ЛУНІЗОЛ-сановель слід з обережністю.

Перед початком курсу терапії ЛУНІЗОЛ-сановель необхідно відкоригувати електролітний дисбаланс (гіпокаліємія, гіпомагніємія, гіпокальціємія).

Пацієнтам із захворюваннями печінки, серця і нирок перед застосуванням ЛУНІЗОЛ-сановель рекомендується проконсультуватися з лікарем. При застосуванні ЛУНІЗОЛ-сановель 150 мг з приводу вагінального кандидозу пацієнти повинні бути попереджені, що поліпшення симптомів зазвичай спостерігається через 24 год., Але для їх повного зникнення іноді потрібно кілька днів. При збереженні симптомів протягом декількох днів, слід звернутися до лікаря.

Капсули ЛУНІЗОЛ-сановель містять лактозу, тому їх не слід призначати хворим з рідкісними вродженими проблемами непереносимості галактози, лактозною недостатністю або глюкозо-галактозної мальабсорбцією.

Вагітність і лактація

Незважаючи на те, що токсичні дози були вищі за рекомендовані, препарат не слід застосовувати при наявній або очікуваної вагітності.

Используйте пробелы для отделения меток. Используйте одинарные кавычки (') для фраз.

Напишите, пожалуйста, больше об этом препарате!

Спасибо! Ваш отзыв поможет узнать больше о товаре: ЛУНИЗОЛ- САНОВЕЛЬ капсулы по 150 мг № 1 (1х1), в блистерах

Как вы оцениваете этот товар? *

  1 звезда 2 звезды 3 звезды 4 звезды 5 звёзд
Цена
Общая оценка
Качество