телефон для заказа:(067) 204-22-44, (095) 294-24-24

принимаем звонки круглосуточно

You have no items in your shopping cart...
  • Акции
  • ЛИНЕЗОЛИД- Тева раствор для инфузий, 2 мг / мл по 300 мл в инфузионные пакете с двумя трубками


ЛИНЕЗОЛИД- Тева раствор для инфузий, 2 мг / мл по 300 мл в инфузионные пакете с двумя трубками

Краткая информация:


ЛИНЕЗОЛИД- Тева Показання до застосування
Пневмонія (позалікарняна і госпітальна), інфекції шкіри і м'яких тканин, ентерококові інфекції, в т.ч. викликані резистентними до ванкоміцину штамами Enterococcus faecalis і Enterococcus faecium та інші інфекції, спричинені чутливими анаеробними і аеробними грампозитивними мікроорганізмами, включаючи інфекції, що супроводжуються бактеріємією.

Цена: 342.55 грн. Доставка бесплатная (сума заказа от 500 грн).

Средняя цена :
342,55 грн

ЛИНЕЗОЛИД- Тева раствор для инфузий, 2 мг / мл по 300 мл в инфузионные пакете с двумя трубкамиИНСТРУКЦИЯ

ЛИНЕЗОЛИД- Тева раствор для инфузий, 2 мг / мл по 300 мл в инфузионные пакете с двумя трубками, одна из которых запаяна, а другая оборудована устройством для соединения с инфузионной системой по 1 пакету или 10 пакетов, или по 30 пакетов, помещенных по одном во внешней пакет, в коробке

 

 

 

Показання до застосування
Пневмонія (позалікарняна і госпітальна), інфекції шкіри і м'яких тканин, ентерококові інфекції, в т.ч. викликані резистентними до ванкоміцину штамами Enterococcus faecalis і Enterococcus faecium та інші інфекції, спричинені чутливими анаеробними і аеробними грампозитивними мікроорганізмами, включаючи інфекції, що супроводжуються бактеріємією.
форма випуску
розчин для інфузій 2 мг / мл; пакети інфузійні 300 мл коробка (коробочка) картонна 10;
розчин для інфузій 2 мг / мл; пакети інфузійні 300 мл коробка (коробочка) картонна 30;
Фармакодинаміка
Фармакологічна дія - антибактеріальне. Зв'язується з бактеріальними рибосомами, запобігає утворенню функціонального ініціюючого комплексу 70S - важливого компонента процесу трансляції при синтезі білка.
Активний відносно аеробних грампозитивних (Enterococcus faecalis (включаючи ванкоміцинорезистентності штами), Enterococcus faecium (включаючи ванкоміцинорезистентності штами), Enterococcus casseliflavus, Enterococcus gallinarum, Listeria monocytogenes, Staphylococcus aureus (включаючи метіціллінорезістентние штами і штами з проміжною чутливістю до глікопептидів), Staphylococcus epidermidis (включаючи метіціллінорезістентние штами), Staphylococcus haemolyticus, Staphylococcus lugdunensis; Corynebacterium jeikeium, Streptococcus agalactiae, Streptococcus intermedius, Streptococcus pneumoniae (включаючи штами з проміжною чутливістю до пеніциліну і пеніціллінорезістентние штами), Streptococcus pyrogenes, стрептококи груп Viridans, C і G), деяких аеробних грамнегативних (Pasteurella canis, Pasteurella multocida) і анаеробних мікроорганізмів (Chlamydia, грампозитивних Clostridium perfringens, Peptostreptococcus anaerobius, Peptostreptococcus spp., грамнегативних Bacteroides fragilis, Prevotella spp.), мікроорганізмів з проміжною чутливістю (Legionella spp., Moraxella catarrhalis, Mycoplasma spp.). Бактеріостатично діє щодо стафілококів і ентерококів, бактерицидно - пневмококів, бета-гемолітичних стрептококів групи А і анаеробів. Неактивний відносно Haemophilus influenzae, Neisseria spp., Enterobacteriaceae, Pseudomonas spp. Постантібіотіческій ефект in vitro (РАЕ) для Staphylococcus aureus становить близько 2 ч. На експериментальних моделях у тварин РАЕ in vivo становить 3,6-3,9 год для Staphylococcus aureus і Streptococcus pneumoniae, відповідно.
Резистентність мікроорганізмів по відношенню до лінезоліду розвивається повільно шляхом многостадийной мутації 23S рибосомальної РНК і відбувається з частотою менше 1 · 109 - 1 · 1011.
Має здатність оборотно пригнічувати МАО.
Фармакокінетика
При прийомі всередину швидко і інтенсивно всмоктується з ШКТ, біодоступність близько 100%. У плазмі зв'язується з білками на 31%. Рівень у плазмі перевищує МПК90 для чутливих мікроорганізмів протягом всього інтервалу між введеннями. Добре проникає в тканини, обсяг розподілу становить 40-50 л. Постійна концентрація в крові встановлюється на 2-3 добу застосування. При одноразовому прийомі всередину 400 або 600 мг у вигляді таблеток, вкритих оболонкою, Сmax досягається через 1,52 і 1,28 год (стандартне відхилення (SD) - 1,01 і 0,66) і становить 8,1 і 12,7 мкг / мл (SD - 1,83 і 3,96), AUC - 55,1 і 91,4 мкг х год / мл (SD - 25 і 39,3), T1 / 2 - 5,2 і 4,26 ч (SD - 1,5 і 1,65), Cl - 146 і 127 мл / хв (SD - 67 і 48) відповідно. При дворазовому прийомі всередину 400 або 600 мг у вигляді таблеток, вкритих оболонкою, Сmax досягається через 1,12 і 1,03 год (SD - 0,47 і 0,62) і становить 11 і 21,2 мкг / мл (SD - 4,37 і 5,78), Cmin 3,08 і 6,15 мкг / мл (SD - 2,25 і 2,94), AUC - 73,4 і 138 мкг х год / мл (SD - 33,5 і 42,1), T1 / 2 - 4,69 і 5,4 год (SD - 1,7 і 2,06), Cl - 110 і 80 мл / хв (SD - 49 і 29) відповідно. При одноразовому прийомі всередину 600 мг у вигляді суспензії Сmax досягається через 0,97 год (SD - 0,88) і становить 11 мкг / мл (SD - 2,76), AUC - 80,8 мкг х год / мл (SD - 35,1), T1 / 2 - 4,6 год (SD - 1,71), Cl - 141 мл / хв (SD - 45). Метаболізується до двох практично неактивних похідних карбонової кислоти з незамкнутим кільцем: гідроксіетілгліціна, утворюється в результаті неферментного процесу і є основним метаболітом і аміноетоксиоцтова кислоти. Екскретується нирками у вигляді гідроксіетілгліціна (40%), незміненого препарату (30-35%) і аміноетоксиоцтова кислоти (10%). З фекаліями виводиться 6% гідроксіетілгліціна і 3% аміноетоксиоцтова кислоти. У дітей кліренс більше і зменшується зі збільшенням віку. У пацієнтів старше 65 років фармакокінетика значно не змінюється. У жінок об'єм розподілу менше, кліренс знижений приблизно на 20%.
Використання під час вагітності
Обмеження до застосування.
Протипоказання до застосування
Гіперчутливість.
побічні дії
З боку нервової системи та органів чуття: головний біль.
З боку серцево-судинної системи і крові (кровотворення, гемостаз): відхилення гематологічних показників (анемія, тромбоцитопенія).
З боку органів ШКТ: болі в животі (в т.ч. спастичні), метеоризм, діарея, нудота, відхилення показників функції печінки (загальний білірубін, АЛТ, АСТ, ЛФ), блювання, спотворення смаку, псевдомембранозний коліт.
Інші: алергічні реакції, кандидоз.
Спосіб застосування та дози
Режим дозування встановлюють індивідуально, залежно від показань і тяжкості захворювання, звичайна доза - 0,8-1,2 г / добу в 2 введення. Дітям від 5 років рекомендована доза становить 10 мг / кг 2 рази на добу. Максимальна добова доза для дітей і дорослих - 1,2 г / добу.
Передозування
Лікування: симптоматична терапія; заходи, спрямовані на підтримку клубочковоїфільтрації, гемодіаліз.
Взаємодії з іншими препаратами
Лінезолід підсилює пресорну дію псевдоефедрину та фенілпропаноламіну. Не рекомендується поєднувати з симпато і дофаминомиметик, вазопресори. При одночасному застосуванні з СИОЗС - ризик розвитку серотонінового синдрому; необхідно утриматися від застосування СИОЗС протягом як мінімум 14 днів до призначення лінезоліду
Можливо одночасне застосування з азтреонамом і гентаміцином (фармакокінетика не змінюється).
Запобіжні заходи при прийомі
Пацієнтам, які знаходяться на гемодіалізі, лінезолід призначається після діалізу. Слід мати на увазі можливість розвитку псевдомембранозного коліту, оборотної анемії і тромбоцитопенії (необхідний контроль кількості тромбоцитів і рівня гемоглобіну у пацієнтів з ризиком кровотечі, анемією або тромбоцитопенією в анамнезі, а також одночасно отримують препарати, що знижують рівень гемоглобіну або число або функціональні властивості тромбоцитів, або отримують лінезолід протягом більше 2 тижнів).
Не рекомендується призначати хворим з феохромоцитомою, карциноидом, тиреотоксикозом. При необхідності спільного призначення слід коригувати дози адренергічних препаратів. Під час лікування необхідно уникати їжі, що містить тирамін (в т.ч. сортове пиво, копчена шинка).
умови зберігання
При кімнатній температурі не вище 25 ° C.
Флакони з гранулами для приготування суспензії для прийому всередину слід зберігати щільно закритими.
Флакон з приготованою суспензією слід зберігати в картонній пачці не більше 3 тижнів при кімнатній температурі (не вище 25 ° C).
термін придатності
36 міс.

Используйте пробелы для отделения меток. Используйте одинарные кавычки (') для фраз.

Напишите, пожалуйста, больше об этом препарате!

Спасибо! Ваш отзыв поможет узнать больше о товаре: ЛИНЕЗОЛИД- Тева раствор для инфузий, 2 мг / мл по 300 мл в инфузионные пакете с двумя трубками

Как вы оцениваете этот товар? *

  1 звезда 2 звезды 3 звезды 4 звезды 5 звёзд
Цена
Общая оценка
Качество