телефон для заказа:(067) 204-22-44, (095) 294-24-24

принимаем звонки круглосуточно

You have no items in your shopping cart...
  • Акции
  • Латоя 100мг капсулы №30


Латоя 100мг капсулы №30

Краткая информация:

Латоя сприяє нормалізації імунного статусу, посилює протидію захисних сил організму інфекціям, викликаних мікробами, грибами і вірусами.

Цена: 196.56 грн. Доставка бесплатная (сума заказа от 500 грн).

Средняя цена :
196,56 грн


ИНСТРУКЦИЯ

ХАРАКТЕРИСТИКА:

лактоферрин є багатофункціональним глікопротеїном сімейства трансферину з підвищеною здатністю до зв'язування з залізом. Спорідненість лактоферину до заліза в 300 разів вище, ніж у інших Трансферин. Він міститься в людському молоці, а також в інших рідинах організму, зокрема в слині.
У недавніх дослідженнях встановлено роль лактоферину в гомеостазі заліза. Зокрема, лактоферрин здатний індукувати вивільнення заліза із тканин у кров за допомогою механізму мобілізації заліза. Клінічні дані показали, що лактоферрин, спожитий всередину, може покращити рівень загального заліза в плазмі крові, гемоглобіну, феритину, а також число еритроцитів. Латоя сприяє нормалізації імунного статусу, посилює протидію захисних сил організму інфекціям, викликаних мікробами, грибами і вірусами.

 

 

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВЖИВАННЯ Латоя:

залізодефіцитні анемії різної етіології. Післяопераційні стани, особливо після тривалих хірургічних втручань (операції на органах черевної та грудної порожнини, малого тазу, ендопротезування, ампутації та видалення пухлин, нейрохірургічні втручання і т.д.).
Імуносупресивні стани, викликані гострими і хронічними інфекціями.
У жінок: період вагітності, післяпологовий період, період грудного вигодовування, дисфункціональні маткові кровотечі, менорагії (поліменорея).
Рекомендований дітям віком від 3 років для відновлення метаболізму заліза при анеміях і для підтримки імунного статусу в процесі лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій, інфекційно-запальних захворювань верхніх дихальних шляхів, кишкових інфекцій.
Щоденне вживання лактоферину може бути корисним для фізіологічного поліпшення гомеостазу заліза і гармонізації пептидних взаємодій організму, зокрема неспецифічної імунної відповіді.
Вживати по 1 капсулі 2 рази на добу (що відповідає 200 мг лактоферину) за 1 год до або через 2 години після прийому їжі.

Особливості застосування Латоя

лактоферрин добре переноситься в дозі 100 мг 2 рази на добу. На відміну від терапії засобами на основі заліза, побічних ефектів у пацієнтів, що вживають рекомендовану дозу, не відзначено.
Використовувати в поєднанні зі здоровим харчуванням. Чи не перевищувати рекомендовану дозу. Не використовувати в разі непереносимості молока. Необхідна консультація лікаря, якщо пацієнт проходить курс лікування будь-якого захворювання або в період вагітності та годування груддю.

Зберігати

в прохолодному сухому місці при температурі не вище 25 ° С.

Используйте пробелы для отделения меток. Используйте одинарные кавычки (') для фраз.

Напишите, пожалуйста, больше об этом препарате!

Спасибо! Ваш отзыв поможет узнать больше о товаре: Латоя 100мг капсулы №30

Как вы оцениваете этот товар? *

  1 звезда 2 звезды 3 звезды 4 звезды 5 звёзд
Цена
Общая оценка
Качество