телефон для заказа:(067) 204-22-44, (095) 294-24-24

принимаем звонки круглосуточно

You have no items in your shopping cart...
  • Акции
  • Ирбесартан порошок (субстанция) в двойных полиэтиленовых пакетах для производства нестерильных лекарственных форм


Ирбесартан порошок (субстанция) в двойных полиэтиленовых пакетах для производства нестерильных лекарственных форм

Краткая информация:

Ирбесартан порошок (субстанция) в двойных полиэтиленовых пакетах для производства нестерильных лекарственных форм

Цена: 23.78 грн. Доставка бесплатная (сума заказа от 500 грн).

Средняя цена :
23,78 грн

Ирбесартан порошок  (субстанция) в  двойных  полиэтиленовых  пакетах для  производства  нестерильных  лекарственных формИНСТРУКЦИЯ

Гетеро Лабз Лімітед Ирбесартан порошок (субстанция) в двойных полиэтиленовых пакетах для производства нестерильных лекарственных форм

Характеристика речовини Ірбесартан
Білий або майже білий кристалічний порошок. Мало розчинний в етанолі і метіленхлоріде, не розчиняється у воді. Молекулярна маса 428,5.

фармакологія
Фармакологічна дія - антигипертензивное.
Високоспецифічно і необоротно блокує рецептори ангіотензину II (підтип АТ1). Усуває судинозвужувальнудію ангіотензину II, знижує концентрацію альдостерону в плазмі, зменшує ОПСС, постнавантаження на серце, системний артеріальний тиск і тиск в малому колі кровообігу. Не впливає на киназу II (АПФ), що руйнує брадикінін і у освіті ангіотензину II. Діє поступово, після одноразового прийому максимальний ефект розвивається через 3-6 годин. Гіпотензивна дія зберігається протягом 24 год. При регулярному застосуванні протягом 1-2 тижнів ефект набуває стійкість і через 4-6 нед досягає максимуму.

 

 

 

Швидко і повністю абсорбується з ШКТ, швидкість всмоктування не залежить від прийому їжі. Біодоступність - 60-80%, Cmax визначається через 1,5-2 ч. Між дозою ірбесартана і його концентрацією в крові існує лінійна залежність (в діапазоні доз 10-600 мг). Рівноважна концентрація в плазмі досягається протягом 3 днів після початку лікування. Зв'язування з білками плазми - 96%, об'єм розподілу - 53-93 л, загальний Cl - 157-176 мл / хв, нирковий Cl - 3-3,5 мл / хв. Піддається біотрансформації в печінці шляхом окислення за участі ізоферменту CYP2С9 цитохрому P450 і подальшої кон'югації з утворенням неактивних метаболітів, основний з яких - ірбесартану глюкуронід (6%). Т1 / 2 - 11-15 год. Екскретується нирками (20%, з них менше 2% в незміненому вигляді) і печінкою.

Введення тваринам (щури, макаки) у високих дозах (більше 500 мг / кг / добу) супроводжується розвитком дегенеративних змін в нирках (інтерстиціальний нефрит, тубулярний розширення та / або базофильная інфільтрація ниркових канальців, підвищення концентрації сечової кислоти і креатиніну в плазмі) і пониженням ниркової перфузії. При дозах, що перевищують 90 мг / кг / добу (щури) і 110 мг / кг / добу (макаки) індукує гіпертрофію / гіперплазію юкстагломерулярних клітин.

В умовах тривалого (2 роки) введення експериментальним тваринам у дозах, що перевищують МРДЧ, в 3 рази (самці щурів), 3-5 разів (самці і самки мишей) та 21 раз (самці щурів) канцерогенної дії не виявлено. При вивченні інших видів специфічної токсичності мутагенна та тератогенна активність не виявлена.

Застосування речовини Ірбесартан
Артеріальна гіпертензія, нефропатія при артеріальній гіпертензії та цукровому діабеті типу 2 (у складі комбінованої гіпотензивної терапії).

протипоказання
Гіперчутливість, вагітність, годування груддю.

Обмеження до застосування
Вік до 18 років (безпека та ефективність застосування не визначені).

Застосування при вагітності та годуванні груддю
Протипоказано при вагітності.

Категорія дії на плід по FDA - D.

На час лікування слід припинити грудне вигодовування (невідомо, чи екскретується ірбесартан в грудне молоко).

Побічні дії речовини Ірбесартан
З боку нервової системи та органів чуття: ≥1% - головний біль, запаморочення, стомлюваність, стан тривоги / збудливості.

З боку серцево-судинної системи і крові (кровотворення, гемостаз): ≥1% - тахікардія.

З боку респіраторної системи: ≥1% - інфекції верхніх дихальних шляхів (підвищена температура тіла та ін.), Сінусопатія, синусит, фарингіт, риніт, кашель.

З боку органів травного тракту: ≥1% - діарея, нудота, блювота, диспепсичні явища, печія.

З боку опорно-рухового апарату: ≥1% - м'язово-скелетні болі (в т.ч. міалгія, біль в кістках, в грудній клітці).

Алергічні реакції: ≥1% - висип.

Інші: ≥1% - біль в черевній порожнині, інфекції сечовивідних шляхів.

взаємодія
Діуретики та інші гіпотензивні засоби. Тіазидні діуретики посилюють ефект. Попереднє лікування діуретиками у високих дозах може призводити до зневоднення організму і підвищує ризик виникнення артеріальної гіпотензії на початку лікування ірбесартаном. Ірбесартан сумісний з іншими гіпотензивними засобами (бета-адреноблокатори, блокатори кальцієвих каналів).

Калієві добавки та калійзберігаючі діуретики. Підвищує ризик розвитку гіперкаліємії при сумісному застосуванні з калійзберігаючими діуретиками та препаратами калію.

Літій: оборотне підвищення концентрацій літію в сироватці крові або токсичності було відзначено при одночасному використанні літію з інгібіторами ферментів, конвертують ангіотензин. Відносно ірбесартана аналогічні ефекти були дотепер вкрай рідкісні, але протягом одночасного застосування препаратів рекомендується ретельний контроль рівнів літію в сироватці крові.

НПЗЗ: при одночасному введенні антагоністів ангіотензину II і НПЗЗ (наприклад селективних інгібіторів ЦОГ-2, ацетилсаліцилової кислоти> 3 г / добу і неселективних НПЗЗ) може відбутися ослаблення гіпотензивного ефекту.

Як і у випадку з інгібіторами АПФ, спільне застосування антагоністів ангіотензину II і НПЗЗ може збільшувати ризик порушення ниркової функції, включаючи вірогідність гострої ниркової недостатності, і приводити до збільшення рівня калію в сироватці, особливо у хворих з вже порушеною функцією нирок. При введенні цієї комбінації слід дотримуватися запобіжних заходів, особливо у літніх пацієнтів. Хворим необхідно провести відповідну гідратацію і протягом всієї комбінованої терапії та періодично після її закінчення здійснювати моніторинг ниркової функції.

Гідрохлоротіазид. Фармакокінетика ірбесартану не змінюється при спільному застосуванні з гідрохлоротіазидом.

Ірбесартан метаболізується головним чином за участю CYP2C9 і меншою мірою глюкуронізацією. Не спостерігалося значних фармакокінетичних або фармакодинамічних взаємодій при комбінованому введенні ірбесартана з варфарином, препаратом, піддаються метаболізму за допомогою CYP2C9. Дія таких стимуляторів CYP2C9, як рифампіцин нафармакокінетику ірбесартана оцінена не були.

Ірбесартан не змінює фармакокінетику дигоксину.

Передозування
Симптоми: артеріальна гіпотензія, тахікардія або (рідше) брадикардія.

Лікування: індукція блювоти і / або промивання шлунка, призначення активованого вугілля, симптоматична терапія; гемодіаліз неефективний.

Спосіб застосування та дози
Всередину, незалежно від прийому їжі, 1 раз на добу, початкова і підтримуюча доза - 150 мг (при необхідності - 300 мг / добу). Для хворих, які перебувають на гемодіалізі та пацієнтів старше 75 років початкова доза - 75 мг.

Запобіжні заходи речовини Ірбесартан
З обережністю застосовують у хворих з гіпонатріємією (лікування діуретиками, обмеження надходження солі з дієтою, діарея, блювота), у пацієнтів, що знаходяться на гемодіалізі (можливий розвиток симптоматичної гіпотензії), а також у зневоднених хворих. Необхідно дотримуватися обережності у пацієнтів з реноваскулярною гіпертензією, зумовленою двостороннім стенозом ниркових артерій або стенозом ниркової артерії єдиної нирки (підвищений ризик розвитку тяжкої гіпотензії та ниркової недостатності), аортальним або мітральним стенозом, обструктивною гіпертрофічною кардіоміопатією, тяжкою серцевою недостатністю (III-IV стадії за класифікацією NYHA) і ІХС (підвищений ризик інфаркту міокарда, стенокардії). На фоні порушення функції нирок рекомендується моніторинг рівнів калію та креатиніну сироватки. Не рекомендується застосовувати пацієнтам з первинним гіперальдостеронізмом, при тяжкій (відсутній досвід клінічного застосування), у пацієнтів з недавньою трансплантацією нирки (відсутній досвід клінічного застосування).

Используйте пробелы для отделения меток. Используйте одинарные кавычки (') для фраз.

Напишите, пожалуйста, больше об этом препарате!

Спасибо! Ваш отзыв поможет узнать больше о товаре: Ирбесартан порошок (субстанция) в двойных полиэтиленовых пакетах для производства нестерильных лекарственных форм

Как вы оцениваете этот товар? *

  1 звезда 2 звезды 3 звезды 4 звезды 5 звёзд
Качество
Цена
Общая оценка