телефон для заказа:(067) 204-22-44, (095) 294-24-24

принимаем звонки круглосуточно

You have no items in your shopping cart...
  • Акции
  • ЕЗАФОСФИНА раствор для инфузий, 10 г / 100 мл по 100 мл в флаконах № 1


ЕЗАФОСФИНА раствор для инфузий, 10 г / 100 мл по 100 мл в флаконах № 1

Краткая информация:


ЕЗАФОСФИНА показання:
Ішемія і гострий інфаркт міокарда (у складі комплексної терапії). Гіпофосфатемія (в т.ч. при шокових станах, багаторазовому переливанні крові, хронічному алкоголізмі, тривалому голодуванні, хронічній дихальній недостатності). Операції з використанням екстракорпорального кровообігу. Парентеральне харчування. Порушення периферичного кровообігу за ішемічним типом.

Цена: 343.89 грн. Доставка бесплатная (сума заказа от 500 грн).

Средняя цена :
343,89 грн

ЕЗАФОСФИНА раствор для инфузий, 10 г / 100 мл по 100 мл в флаконах № 1ИНСТРУКЦИЯ

ЕЗАФОСФИНА раствор для инфузий, 10 г / 100 мл по 100 мл в флаконах № 1

ЕЗАФОСФИНА порошок лиофилизированный для раствора для инфузий 5 г во флаконах № 1 в комплекте с растворителем по 50 мл во флаконах № 1

Діючі речовини (МНН):
Фруктозо-1,6-дифосфат [D]

Опис для торгового найменування:
Езафосфіна

Лікарська форма:
ліофілізат для приготування розчину для внутрішньовенного введення, розчин для внутрішньовенного введення

Фармакологічна дія:
Призводить до зростання активності фосфофруктокінази, збільшенню внутрішньоклітинного запасу багатих енергією фосфорних сполук і притоку в клітку К +. У огрядних клітках запобігає вивільнення гістаміну. Забезпечує захист клітин від фізичних і хімічних факторів. У концентраціях від 0.2-5 нМ пригнічує утворення вільних радикалів кисню в нейтрофілах. У концентрації 5 мг / мл запобігає розвитку гемолізу еритроцитів, викликаного бактеріологічними токсинами. Підвищує вироблення АТФ. Збільшує співвідношення величин внутрішньоклітинного і позаклітинного рН (протидіючи процесу ацидозу і покращуючи скоротність міокарда), збільшує співвідношення вмісту внутрішньоклітинного і позаклітинного К + (протидіючи процесу деполяризації і збільшуючи частоту скорочень), посилює активність фосфофруктокінази, синтез АТФ як в ишемизированном, так і в міокарді з нормальним кровопостачанням, пригнічує утворення вільних радикалів кисню (в основному за рахунок запобігання розпаду АТФ) в кардіоміоцитах. Введення препарату пацієнтам з гострим інфарктом міокарда призводить до поліпшення гемодинаміки, обмеженню розміру зони некрозу міокарда, збільшення серцевого індексу та УОК, поліпшенню показників на ЕКГ. В результаті зростання внутрішньоклітинного АТФ покращує скоротливу функцію міокарда при ХСН. При стабільній стенокардії підвищує переносимість фізичних навантажень і ефективність роботи серця. Підвищує концентрацію внутріерітроцітного 2,3-дифосфоглицерата, сприяє тканинному оксіфорезу, підвищує концентрацію внутріерітроцітной АТФ, покращуючи реологічні властивості, в т.ч. пластичність еритроцитів і підвищуючи опірність гемолизу. У пацієнтів з ішемічними захворюваннями судин нижніх кінцівок (20 г протягом 8 днів) призводить до істотного поліпшення кровообігу. У пацієнтів з катаболическими станами, переведених на повне парентеральне харчування, сприяє розвитку анаболічних процесів, забезпечуючи постачання неорганічним фосфором і прискорюючи реакції гліколізу.

 

 

 

 

показання:
Ішемія і гострий інфаркт міокарда (у складі комплексної терапії). Гіпофосфатемія (в т.ч. при шокових станах, багаторазовому переливанні крові, хронічному алкоголізмі, тривалому голодуванні, хронічній дихальній недостатності). Операції з використанням екстракорпорального кровообігу. Парентеральне харчування. Порушення периферичного кровообігу за ішемічним типом.

Протипоказання:
Гіперчутливість, гіперфосфатемія, ниркова недостатність, вагітність (I і II триместр), вік до 18 років (ефективність і безпека не встановлені), період лактації (у зв'язку з відсутністю клінічних даних).

Побічні дії:
Дуже рідко: гіперфосфатемія (при застосуванні у високих дозах), алергічні реакції різного ступеня тяжкості, аж до анафілактичного шоку. При перевищенні швидкості введення більше 10 мл / хв: гіперемія шкіри, прискорене серцебиття, оніміння кінцівок. Місцеві реакції (при екстравазації): хворобливість, роздратування шкіри.

Спосіб застосування та дози:
В / в, зі швидкістю не більше 10 мл / хв. Порошок розчиняють у 50 мл дистильованої води. Рекомендована денна разова доза (залежно від тяжкості захворювання): 70-160 мг / кг ліофілізату для приготування розчину для в / в введення (1-2 флакона по 5 г на день) або 0.7-1.6 мл / кг розчину для в / в введення (1 флакон об'ємом 100 мл на день). Максимальна разова доза - 250 мг / кг. При лікуванні шокових станів, ішемії та гострого інфаркту міокарда рекомендована добова доза ліофілізату - 20-30 г, курс лікування - 2-7 днів. При проведенні процедури екстракорпорального кровообігу рекомендована добова доза - 20 г протягом 3-х днів. При цьому 10 г препарату рекомендується ввести за 12 год до проведення процедури, а після завершення препарат вводиться кожні 12 год протягом 48 год. При порушенні периферичного кровообігу рекомендована добова доза - 10 г протягом 5-7 днів. Пацієнтам у важкому стані, знаходяться на парентеральному харчуванні, рекомендована добова доза - 10-20 г препарату протягом 3-7 днів. При трансфузійної терапії (багаторазовому переливанні крові) рекомендована добова доза - 10-20 г протягом 3-5 днів. У разі використання високих доз, щоб уникнути гиперфосфатемии, доцільно поділ загальної добової дози на 2 введення.

Особливі вказівки:
Одноразове швидке введення 5 г препарату не викликає побічних ефектів і добре переноситься. Необхідно контролювати концентрацію фосфору в крові у пацієнтів з КК менше 50 мл / хв, а також при застосуванні препарату у високих дозах. Розчин для в / в введення містить натрію метабісульфіт, який у чутливих пацієнтів (особливо у пацієнтів з супутньою бронхіальною астмою) може провокувати розвиток алергічних реакцій і важких нападів бронхоспазму. Препарат не впливає на види діяльності, що вимагають підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій (в т.ч. водіння автомобіля). Препарат може застосовуватися в III триместрі вагітності. Розчин не повинен використовуватися, якщо він не є абсолютно прозорим. Розчин повинен бути використаний за один прийом. Можливий залишок не використовується.

взаємодія:
Не змішувати з ЛЗ, розчинними при рН 5.5. або з лужними розчинами Ca2 +.

Используйте пробелы для отделения меток. Используйте одинарные кавычки (') для фраз.

Напишите, пожалуйста, больше об этом препарате!

Спасибо! Ваш отзыв поможет узнать больше о товаре: ЕЗАФОСФИНА раствор для инфузий, 10 г / 100 мл по 100 мл в флаконах № 1

Как вы оцениваете этот товар? *

  1 звезда 2 звезды 3 звезды 4 звезды 5 звёзд
Цена
Общая оценка
Качество