телефон для заказа:(067) 204-22-44, (095) 294-24-24

принимаем звонки круглосуточно

You have no items in your shopping cart...
  • Акции
  • ЕВРОБИОЛ 25000 капсулы гастрорезистентные твердые № 100 во флаконе №1


ЕВРОБИОЛ 25000 капсулы гастрорезистентные твердые № 100 во флаконе №1

Краткая информация:

ЕВРОБИОЛ 25000 капсулы гастрорезистентные твердые № 100 во флаконе №1
Показання:

недостатність екзокринної функції підшлункової залози при:
муковисцидозе;
підтвердженому хронічному панкреатиті (особливо за наявності панкреатичної кальцификации), при наявності стеатореї> 6 г / добу;
панкреатектомії.

Цена: 769.12 грн. Доставка бесплатная (сума заказа от 500 грн).

Средняя цена :
769,12 грн

ЕВРОБИОЛ 25000 капсулы  гастрорезистентные  твердые № 100 во флаконе №1ИНСТРУКЦИЯ

ЕВРОБИОЛ 25000 производство, первичное и вторичное упаковки, контроль качества: Нордмарк Арзнаймиттель ГмбХ   & Ко. КГ, Германия; контроль качества, ответственный за выпуск серии: лаборатории Майоли Спиндлер, Франция

капс. гастрорезіст. фл., № 20, № 50, № 100

діюча речовина: панкреатин;
1 капсула гастрорезістентная містить панкреатину (порошку підшлункової залози свиней) 274,050-329,875 мг, відповідає активності ліпази не менше 25 000 Од. Євр. Фарм., Амілази не менше 22 500 Од. Євр. Фарм., Протеази не менше 1250 Од. Євр. Фарм .;
допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кросповідон, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, метакрилатного сополимера дисперсія, триетилцитрат, тальк, симетикон, віск монтангліколевий, желатин, титану діоксид (Е171), заліза оксид червоний (Е172), заліза оксид чорний (Е172).

Фармакологічні властивості

в основі лікувальної дії препарату Евробіол 25 000 - активність ферментів підшлункової залози: ліпази, амілази і протеази, що входять до складу капсул панкреатину і забезпечують перетравлювання жирів, вуглеводів і протеїнів.
Склад кишково-розчинних капсул Евробіол 25 000 дозволяє захистити панкреатичні ферменти від дії шлункового соку, завдяки чому ферменти вивільняються в дванадцятипалої і тонкої кишці.
Капсули залишаються стабільними в кислому середовищі при рН <5,5. Вони розпадаються в дванадцятипалій і тонкій кишці.

Показання

недостатність екзокринної функції підшлункової залози при:
муковисцидозе;
підтвердженому хронічному панкреатиті (особливо за наявності панкреатичної кальцификации), при наявності стеатореї> 6 г / добу;
панкреатектомії.

 

 

 

 

ЗАСТОСУВАННЯ:

дозування препарату заснована на індивідуальних потребах хворого і залежить від ступеня порушення травлення та складу їжі.
Препарат приймають під час або відразу після їди.
Капсули слід ковтати цілими, не розжовуючи, і запивати достатньою кількістю рідини. Якщо пацієнт не може проковтнути капсулу цілою (діти і особи літнього віку), її необхідно розкрити і додати мікрогранули до рідкої їжі, що не вимагає розжовування, або до рідини з нейтральною або слабокислою середовищем (йогурт, апельсиновий сік і т.д.). Таку суміш слід приймати негайно і не рекомендується зберігати.
Під час лікування препаратом дуже важливо вживання достатньої кількості рідини, особливо в період її підвищеної втрати. Дефіцит рідини може викликати запор.
Дозування при муковісцидозі. Початкова доза для дітей віком до 4 років становить 1000 Од. ліпази на 1 кг маси тіла під час кожного прийому їжі, а для дітей віком від 4 років - 500 Од. ліпази на 1 кг маси тіла під час кожного прийому їжі.
Дозу слід підбирати індивідуально, залежно від тяжкості захворювання, контролю стеатореї і підтримки належного нутритивного статусу.
Підтримуюча доза для більшості пацієнтів не повинна перевищувати 10 000 Од. ліпази на 1 кг маси тіла на добу або 4000 Од. ліпази на 1 г спожитого жиру.
Дозування при інших видах екзокринної недостатності підшлункової залози. Дозу слід підбирати індивідуально, залежно від ступеня порушення травлення і жирового складу їжі.
Відповідно до загальноприйнятої клінічної практики вважається, що з їжею слід вжити щонайменше 20 000-50 000 Од. ліпази. Доза для застосування під час основних прийомів їжі (сніданку, обіду чи вечері) може становити від 25 000 до 75 000 Од. ліпази, а при додатковому легкому харчуванні між основними прийомами повинна становити половину індивідуальної дози.

Протипоказання:

гостре запалення підшлункової залози на ранніх етапах і гіперчутливість до панкреатину свинячого походження або до будь-якого іншого компоненту препарату.

Побічна дія

з боку травної системи: біль у животі, запор, зміна характеристик стільця, діарея, нудота і блювота.
З боку шкіри і підшкірної клітковини: можуть виникати шкірні алергічні реакції - висип, свербіж, кропив'янка.
З боку імунної системи: реакції гіперчутливості.

Особливості застосування

цей лікарський препарат має липолитической активністю. Тому у деяких пацієнтів для запобігання ризику тяжкого запору дозу препарату слід підвищувати поступово в ході лікування.
У пацієнтів з гіперчутливістю до панкреатину можуть виникати шлунково-кишкові розлади.
З особливою обережністю слід призначати пацієнтам з муковісцидозом і меконіевой непрохідністю кишечника, а також пацієнтам після резекції кишечника або з симптомами кишкової непрохідності.
При призначенні лікарських засобів, що містять панкреатин тваринного походження, не можна повністю виключити ризик розвитку інфекційних захворювань, викликаних передачею інфекційних агентів.
У хворих на муковісцидоз, які отримували інші препарати панкреатину у високих дозах, відзначено звуження ілеоцекального відділу кишечнику і товстої кишки (фіброзуюча колонопатія), а також коліт, але не виявлено доказів зв'язку між прийомом препарату Евробіол 25 000 і виникненням фиброзирующей колонопатії.
Однак в якості запобіжного заходу рекомендується у разі появи незвичних абдомінальних симптомів або зміни характеру симптомів основного захворювання виключити можливість ураження товстої кишки, особливо якщо пацієнт приймає> 10 000 Од. ліпази / кг / сут.
Застосування в період вагітності та годування груддю. У зв'язку з тим, що немає даних клінічних досліджень про вплив ферментів підшлункової залози на перебіг вагітності, препарат слід з обережністю призначати вагітним. Дослідження на тваринах показали відсутність ознак всмоктування ферментів підшлункової залози. Таким чином, токсичного впливу на репродукцію та розвиток плода не очікується. Оскільки дослідження на тваринах свідчать про відсутність системної експозиції ферментів підшлункової залози у годує грудьми, будь-якого впливу на дитину, що знаходиться на грудному вигодовуванні, не передбачається.
Тому немає протипоказань щодо застосування ферментів підшлункової залози у жінок в період годування груддю.
Діти. Евробіол 25 000 можна застосовувати у дітей згідно з рекомендаціями, наведеними в розділі ЗАСТОСУВАННЯ.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами або роботі з іншими механізмами. Немає даних про негативний вплив препарату Евробіол 25 000 на здатність керувати транспортними засобами або працювати з іншими механізмами.

Взаємодія

даних щодо особливостей взаємодії з іншими лікарськими засобами немає.

Передозування

при прийомі інших препаратів панкреатину в дуже високих дозах відзначали гиперурикемию і гіперурикозурії.

Зберігати

в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° С. Після першого розкриття препарат слід використати протягом 6 міс.

Дата додавання: 23/10/2014

Используйте пробелы для отделения меток. Используйте одинарные кавычки (') для фраз.

Напишите, пожалуйста, больше об этом препарате!

Спасибо! Ваш отзыв поможет узнать больше о товаре: ЕВРОБИОЛ 25000 капсулы гастрорезистентные твердые № 100 во флаконе №1

Как вы оцениваете этот товар? *

  1 звезда 2 звезды 3 звезды 4 звезды 5 звёзд
Цена
Общая оценка
Качество