телефон для заказа:(067) 204-22-44, (095) 294-24-24

принимаем звонки круглосуточно

You have no items in your shopping cart...
  • Акции
  • АДЕМПАС® таблетки, покрытые пленочной оболочкой, по 2,5 мг № 42 (21х2), в блистерах


АДЕМПАС® таблетки, покрытые пленочной оболочкой, по 2,5 мг № 42 (21х2), в блистерах

Краткая информация:


Adempas® є першим препаратом, користь від застосування якого за двома показниками в області легеневої гіпертензії, а саме, ХТЛГ і ЛАД, була показана у відношенні безлічі клінічно значущих кінцевих точок. Вперше у нас з'явився варіант фармакологічного лікування для пацієнтів з ХТЛГ, які не можуть бути прооперовані, а також для пацієнтів з рецидивуючою або персистуючої легеневої гіпертензією після хірургічного лікування

Цена: 924.44 грн. Доставка бесплатная (сума заказа от 500 грн).

Средняя цена :
924,44 грн

АДЕМПАС® таблетки, покрытые пленочной оболочкой, по 2,5 мг № 42 (21х2), в блистерахИНСТРУКЦИЯ

АДЕМПАС® таблетки, покрытые пленочной оболочкой, по 2,5 мг № 42 (21х2), № 84 (21х4) в блистерах

АДЕМПАС® таблетки, покрытые пленочной оболочкой, по 2,0 мг № 42 (21х2), № 84 (21х4) в блистерах

АДЕМПАС® таблетки, покрытые пленочной оболочкой, по 1,0 мг № 42 (21х2), № 84 (21х4) в блистерах

АДЕМПАС® таблетки, покрытые пленочной оболочкой, по 1,5 мг № 42 (21х2), № 84 (21х4) в блистерах

АДЕМПАС® таблетки, покрытые пленочной оболочкой, по 0,5 мг № 42 (21х2), № 84 (21х4) в блистерах

Компанія Bayer оголосила, що Adempas® (ріоцігуат) дозволений Європейською Комісією до застосування для лікування хронічної тромбоемболічної легеневої гіпертензії (ХТЛГ) і легеневої артеріальної гіпертензії (ЛАГ). Adempas показаний для лікування дорослих пацієнтів з неоперабельний хронічної тромбоемболічної легеневою гіпертензією (ХТЛГ) або персистуючої або рецидивуючої ХТЛГ після хірургічного лікування, і для лікування дорослих пацієнтів з легеневою артеріальною гіпертензією (ЛАГ) у вигляді монотерапії або в комбінації з антагоністами ендотелінових рецепторів. Adempas® є стимулятором розчинної гуанілатциклази (РГЦ) і першим представником нового класу препаратів. Adempas® є першим і єдиним варіантом медикаментозної терапії в країнах Євросоюзу, яке було дозволено до застосування у пацієнтів з ХТЛГ.

 

 

 

 

"Схвалення препарату Adempas® зробить доступним нове, сучасне лікування для європейських пацієнтів з легеневою гіпертензією", - заявив Д-р Йорг Меллер, член Виконавчого комітету Bayer HealthCare і глава Корпоративного відділу розробки. "Adempas® є першим препаратом, користь від застосування якого за двома показниками в області легеневої гіпертензії, а саме, ХТЛГ і ЛАД, була показана у відношенні безлічі клінічно значущих кінцевих точок. Вперше у нас з'явився варіант фармакологічного лікування для пацієнтів з ХТЛГ, які не можуть бути прооперовані, а також для пацієнтів з рецидивуючою або персистуючої легеневої гіпертензією після хірургічного лікування ".

"Доступність ріоцігуата є значним кроком вперед: вона означає, що у пацієнтів з ХТЛГ вперше є альтернативний варіант лікування, якщо для них недоступний варіант легеневої ендартеректомії (ЛЕ), яка є високоспеціалізованої хірургічною операцією, або при персистуванні гіпертензії після операції. Замість того щоб щодня боротися за кожен вдих, з ріоцігуатом вони знову можуть вести більш активний спосіб життя. Лікування дозволяє пацієнтам приймати участь в повсякденному житті, події, які багато хто з нас вважають само собою зрозумілими, "- заявила Писана Феррарі з Європейської Асоціації по боротьбі з легеневою гіпертензією. "Ми також вітаємо доступність нового класу препаратів, покликаного допомогти страждаючим ЛАД пацієнтам досягти цілей лікування".

Загальноприйнятим і потенційно виліковує методом лікування ХТЛГ є легенева ендартеректомія (ЛЕ) - хірургічна операція, в ході якої кровоносні судини легенів очищаються від тромботичних мас і рубцевої тканини. Ріоцігуат є першим і єдиним препаратом, для якого був продемонстрований достовірний і стійкий клінічний ефект у пацієнтів з неоперабельний ХТЛГ або персистуючої або рецидивуючої ХТЛГ після хірургічного лікування. Ріоцігуат є першим пероральним препаратом, який раніше в клінічних дослідженнях III фази за участю пацієнтів з ЛАГ, продемонстрував достовірну і стійку клінічну ефективність відносно ряду клінічно значущих кінцевих точок. Препарат застосовувався як у вигляді монотерапії, так і в комбінації з деякими іншими препаратами, застосовуваними для лікування ЛАГ, такими як антагоністи ендотелінових рецепторів (аеро) або невнутрівенние аналоги простацикліну (АП). До сьогоднішнього моменту подібних результатів не вдавалося досягти ні для одного з пероральних ЛАД-специфічних препаратів, включаючи інгібітори ФДЕ-5. Надійні та достовірні позитивні результати досліджень III фази довели, що ріоцігуат дійсно знижує вираженість багатьох симптомів, полегшуючи тим самим життя пацієнтів, які живуть з цими важкими захворюваннями - ХТЛГ або ЛАД. Ріоцігуат достовірно дозволяє пацієнтам проходити набагато більшу дистанцію, допомагаючи серцю і легким краще працювати і полегшуючи дихання при виконанні основних повсякденних завдань. В результаті у пацієнтів і з ХТЛГ, і з ЛАГ, які отримують ріоцігуат, досягається зниження тяжкості захворювання, і це поліпшення залишалося стабільним при довгостроковому спостереженні.

"З появою ріоцігуата у нас вперше є ефективне медикаментозне лікування двох форм ЛГ. При лікуванні ріоцігуатом якість життя пацієнтів швидко поліпшується, що помітно для них і цілком очевидно для нас ", - прокоментував професор Ардешір Гофрані з Університетської клініки рр. Гиссена і Марбурга, Німеччина, який був Головним дослідником в ключових дослідженнях III фази CHEST і PATENT.

Рішення про видачу дозволу для використання в клінічний практиці препарату Adempas® ґрунтується на результатах двох рандомізованих подвійних сліпих плацебо-контрольованих міжнародних досліджень III фази CHEST-1 і PATENT-1, а також на доступних на даний момент результатах довготермінового спостереження в дослідженнях CHEST-2 і PATENT-2. У них оцінювалися ефективність і безпеку перорального прийому ріоцігуата при лікуванні відповідно ХТЛГ і ЛАД. Результати обох досліджень були опубліковані в журналі New England Journal of Medicine (NEJM) у липні 2013

З отриманням дозволу в ЄС стартував всесвітній проспективний регістр застосування Adempas® EXPERT, в якому будуть збиратися дані про безпеку та клінічної ефективності цього першого представника класу стимуляторів р ГЦ в реальній клінічній практиці.
1Препарат Adempas® (Адемпас) в РФ на даний момент не зареєстрований.
Про легеневої гіпертензії
Легенева гіпертензія (ЛГ) - це важке прогресуюче, інвалідизуюче і загрозливе життя захворювання серця і легенів, при якому тиск крові в легеневих артеріях перевищує нормальні значення, і яке може призводити до серцевої недостатності та смерті. У пацієнтів з ЛГ значно знижується переносимість фізичних навантажень і страждає якість життя. Найбільш часті симптоми ЛГ включають задишку, втомлюваність, запаморочення і непритомність, при цьому всі ці симптоми посилюються при навантаженні. Оскільки симптоми ЛГ неспецифічні, встановлення діагнозу може затягуватися до двох років. Рання діагностика і точне розпізнавання типу ЛГ дуже важливі, оскільки затягування початку лікування може негативно позначатися на виживання. Після встановлення діагнозу і старту терапії життєво важлива безперервна оцінка впливу лікування на стан пацієнта, що дозволяє забезпечити своєчасне отримання пацієнтами медичної допомоги, яка буде оптимальною саме для їх типу і стадії захворювання.

Є п'ять різних типів ЛГ; кожен з них може призводити до різних змін в організмі, в кожному окремому випадку ЛГ може мати різну природу і проявлятися по-різному. Для забезпечення максимально можливих шансів на успіх пацієнти повинні отримувати лікування в спеціалізованому медичному закладі, які займаються лікуванням ЛГ.
Про легеневої артеріальної гіпертензії (ЛАГ)
Відповідно до прийнятої в даний час міжнародної класифікації легеневої гіпертензії (ЛГ), ЛАД - один з п'яти типів ЛГ, є прогресуючим, смертельним захворюванням, при якому тиск крові в системі легеневої артерії значно підвищений через звуження судин. При відсутності адекватного лікування це призводить до розвитку серцевої недостатності та смерті. ЛАД характеризується змінами структури артерій легенів і функціональної недостатності внутрішніх структур цих судин, що тягне за собою зміну внутрішнього діаметра судин і утворення тромбів in-situ (на місці). В результаті таких змін внутрішній просвіт артерій легенів звужується, що ускладнює кровообіг в легенях. ЛАД - рідкісне захворювання, що вражає в усьому світі приблизно 15-52 людини з мільйона. Воно частіше зустрічається у молодих жінок, ніж у чоловіків. У більшості випадків причина виникнення ЛАД невідома; в деяких випадках хвороба може бути спадковою. Незважаючи на те, що протягом останнього десятиліття в розпорядженні лікарів є кілька варіантів лікарських засобів для лікування ЛАГ, прогноз для таких пацієнтів залишається несприятливим, що вимагає появи нових методів лікування. В даний час смертність серед хворих ЛАД залишається високою і раніше становить 15% у перший рік і 32% через 3 роки після встановлення діагнозу.
Про хронічної посттромбоемболіческого легеневої гіпертензії (ХТЛГ)
ХТЛГ є прогресуючим, смертельним захворюванням, одним з різновидів ЛГ. Однією з причин виникнення ХТЛГ є блокада легеневих судин у разі розвитку у пацієнта тромбоемболії легеневої артерії. Звуження просвіту легеневих судин через тромбів поступово призводить до підвищення тиску в системі легеневої артерії, що тягне за собою перевантаження правих відділів серця. ХТЛГ є рідкісним захворюванням, і по частоті порівнянна з ЛАГ, однак цей діагноз виставляється лікарями рідше. Хоча у частини пацієнтів ХТЛГ може розвинутися на тлі попередніх випадків тромбоемболії легеневої артерії, патогенез цього захворювання ще до кінця не ясний. Загальноприйнятим і потенційно ефективним лікуванням ХТЛГ є легенева ендартеректомія (ЛЕ), хірургічна операція, при якій легеневі артерії очищаються від тромбів і сформованої на їх місці рубцевої тканини. Однак значне число хворих ХТЛГ (20-40%) є неоперабельним, і у 35% пацієнтів підвищений тиск крові в легеневій руслі зберігається або виникає повторно після проведення ЛЕ. Таким пацієнтам необхідно ефективне фармакологічне лікування.
Про ріоцігуате
Ріоцігуат являє собою стимулятор розчинної гуанілатциклази (РГЦ). Це перший представник інноваційного класу сполук, який був відкритий і розроблений компанією Bayer в якості перорального препарату для впливу на ключовий молекулярний механізм, що лежить в основі ЛГ. Ріоцігуат досліджується в якості нового і специфічного підходу до лікування різних типів ЛГ. РГЦ - це фермент, який виявляється в серцево-легеневій системі і являє собою рецептор для оксиду азоту (NO). Коли NO зв'язується з РГЦ, фермент підсилює синтез сигнальної молекули циклічного гуанозинмонофосфату (цГМФ). цГМФ відіграє важливу роль в регуляції судинного тонусу, приводячи до розширення або звуження судин, а також регулює процеси проліферації, фіброзу і запалення.

ЛГ асоціюється з дисфункцією ендотелію, внутрішньої вистилки судин, порушенням синтезу NO і недостатньою стимуляцією РГЦ. Ріоцігуат володіє інноваційним механізмом дії, він підвищує чутливість РГЦ до ендогенного NO за рахунок стабілізації з'єднання NO-РГЦ. Ріоцігуат також безпосередньо стимулює РГЦ допомогою іншого центру зв'язування, що відбувається незалежно від NO. Ріоцігуат, будучи стимулятором РГЦ, вирішує проблему дефіциту NO шляхом відновлення метаболічного шляху NO-РГЦ-цГМФ, приводячи до підвищеного утворення цГМФ, і як наслідок - до розширення судин легенів.

Завдяки своєму інноваційному механізму дії ріоцігуат володіє потенціалом для подолання низки недоліків, властивих пріепарата застосовуваним в даний час для лікування ЛАГ, в тому числі залежно від рівня оксиду азоту (NO) в крові, і є першим препаратом, для якого була показана клінічна користь при ХТЛГ . Раніше, до появи ріоцігуата, для цього захворювання були відсутні доступні варіанти медикаментозного лікування.

Програма досліджень препарату ріоцігуат при різних формах ЛГ ілюструє відповідальний підхід компанії Bayer націлений на подальше вивчення цього важкого і жізнеугрожающего стану, з метою задоволення існуючих незадоволених медичних потреб, і, в кінцевому рахунку, на поліпшення життя пацієнтів з ЛГ.

Ріоцігуат під торговим найменуванням Adempas® був дозволений до застосування в США при ХТЛГ і ЛАД в жовтні 2013 В Канаді отримання дозволів при ХТЛГ і ЛАД послідували у вересні 2013 і березні 2014 відповідно. У Швейцарії та Японії ріоцігуат був дозволений до застосування за показаннями ХТЛГ відповідно в листопаді 2013 і в січні 2014 рр.

В ЄС ріоцігуат отримав статус Орфа препарату і під торговим найменуванням Adempas® дозволений Європейським Агентством з лікарських засобів (EMA) до застосування при ХТЛГ і ЛАД.

Используйте пробелы для отделения меток. Используйте одинарные кавычки (') для фраз.

Напишите, пожалуйста, больше об этом препарате!

Спасибо! Ваш отзыв поможет узнать больше о товаре: АДЕМПАС® таблетки, покрытые пленочной оболочкой, по 2,5 мг № 42 (21х2), в блистерах

Как вы оцениваете этот товар? *

  1 звезда 2 звезды 3 звезды 4 звезды 5 звёзд
Качество
Цена
Общая оценка